facebook

Yiyecek/İçecek reyonunda en iyi fırsatlar

Elektronik aletlerde en güncel indirimler

Giyim ve Ayakkabı için avantajlı indirimler

Step 1
1
İstenilen konumu seçin
Step 2
2
Broşürleri karıştırın ve en iyi İndirimleri bulun
Step 3
3
Şube seçin
Step 4
4
Mağazada alışveriş yapın ve tasarruf edin

Diğer güncel İndİrİmler

Öne çıkan Mağazalar

Yiyecek/İçecek reyonunda en iyi fırsatlar

Öne çıkan Ürünler

Alışverişten önce miKunu'ya danışın!

En iyi Broşürler ve İndirimler
Avantajlı fırsatlar arıyorsanız veya en sevdiğiniz mağazanın güncel broşürüne göz atmak istiyorsanız miKunu doğru tercihiniz. Türkiye'nin online broşürler alanında en iyi platformu miKunu'da, kolay ve rahat bir şekilde sevdiğiniz mağazaların en yeni indirimlerini ve fırsatlarını tek bakışta bulabilirsiniz.
Pazartesi sabahında kahve, eviniz için kitaplık yada tatiliniz için spor ekipmanları almak istiyor olabilirsiniz, buradan ihtiyacınız olan herşeye ulaşabilirsiniz.

Şube noktaları ve Açılış saatleri
Alışverişinizi kolaylaştırmak istiyoruz. Bu yüzden miKunu'da broşürlerin ve avantajlı indirimlerin yanında en yakın şubeleri, adreslerini, açılış saatlerini ve iletişim bilgilerini detaylı olarak bulabilirsiniz. Aynı zamanda bankamatik, otopark ve eczaneler hakkında da işinize yarayacak ek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Seyir halindeyken miKunu
Bu bilgileri seyir halindeyken de mi almak istiyorsunuz yada sevdiğiniz broşürleri rahatca koltuğunuzda otururken incelemek mi isityorsunuz? Ücretsiz miKunu uygulaması ile bu mümkün. Tablet bilgisayarınıza ve akıllı telefonunuza uyumlu olan miKunu uygulaması size Web sitemizde bulunan tüm bilgileri sunuyor. Böylece nerede olursanız olun, her zaman en iyi şekilde bilgilendirilmiş olacaksınız. Hemen deneyin, Google Play veya iTunes üzerinden ücretsiz indirin.

miKunu - çevrendeki en iyi kampanyalar ve fırsatlar
... içi geçerli Broşürler ve İndirimler

miKunu ile güncel Broşürler, Kataloglar ve İndirim kuponlarıyla birlikte, yakınınızda yer alan sevdiğiniz mağazaların konumları ve açılış saatleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.